Sanias Ibuprofen liquid 400 mg 20 Liquid caps

Meer afbeeldingen

Sanias Ibuprofen liquid 400 mg 20 Liquid caps

Onze prijs € 3,75 *

Beschikbaarheid: Op voorraad

Alles voor een tevreden klant

Voor 16.00 uur besteld, Morgen in huis.

6 dagen per week thuisbezorgd.

Verzendkostenvrij vanaf € 75

Extra informatie

Productbeschrijving Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt
Productnummer 0010167922
Inhoud 20 Liquid Caps
Gebruik Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
De eerste dosis is 400 mg, zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur).
Een dosering van 200 mg is met deze capsules niet mogelijk. Hiervoor zijn ibuprofen capsules of tabletten van 200 mg verkrijgbaar.

Wijze van gebruik
De capsules moeten met wat water worden ingenomen.

Duur van de behandeling
Gebruik Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg niet langer dan 14 dagen. Als de symptomen verergeren of niet beter zijn geworden na 14 dagen raadpleeg dan uw arts.
Ingrediënten Nee
Samenstelling De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn: Inhoud van de capsule: polyethyleenglycol 400, sorbitanmonooleaat, PVPK-30 kaliumhydroxide (E525), gezuiverd water. Capsule-omhulling: gelatine (E441), polyethyleenglycol 400, sorbitol (E420), gezuiverd water, triglyceriden. Bedrukking: drukinkt (schellak, zwart ijzeroxide (E172), propyleenglycol, ammoniumhydroxide).
Vrij van Nee
Belangrijke informatie Nee
Merk Sanias
Barcode 8716049009868
U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten
Paracetamol & coffeine 50 tabletten Leidapharm® Paracetamol & coffeine 50 tabletten Leidapharm®
Onze prijs € 2,15 *

Niet op voorraad

Paracetamol 500 mg 50 Tabletten Leidapharm® Paracetamol 500 mg 50 Tabletten Leidapharm®
Onze prijs € 1,80 *
Neusspray 10 ml  Leidapharm® Neusspray 10 ml Leidapharm®
Onze prijs € 2,50 *
APC 20 Tabletten Leidapharm® APC 20 Tabletten Leidapharm®
Onze prijs € 1,95 *

Niet op voorraad

Paracetamol 500 mg TP 50 tabletten Paracetamol 500 mg TP 50 tabletten
Onze prijs € 1,20 *

Niet op voorraad

Beoordelen