Healthypharm Paracetamol HTP 500mg 50 Tabletten

Meer afbeeldingen

Healthypharm Paracetamol HTP 500mg 50 Tabletten

Onze prijs € 1,65 *

Beschikbaarheid: Op voorraad

Alles voor een tevreden klant

Voor 16.00 uur besteld, Morgen in huis.

6 dagen per week thuisbezorgd.

Verzendkostenvrij vanaf € 75

Extra informatie

Productbeschrijving

Paracetamol tabletten behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met hoofdpijn, koort, pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Productnummer 0010239313
Inhoud 50 Tabletten
Gebruik Kinderen van 4 tot 6 jaar: 1/2 tablet per keer (maximaal 3 tot 4 keer per dag).
Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1/2 tablet per keer (maximaal 4 tot 6 keer per dag).
Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer (maximaal 3 tot 4 keer per dag).
Kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 tablet per keer (maximaal 4 tot 6 keer per dag).
Volwassenen: 1 tot 2 tabletten per keer (maximaal 6 tabletten per dag).
Ingrediënten Nee
Samenstelling De werkzame stof is paracetamol. Ieder tablet bevat respectievelijk 500mg paracetamol.
Vrij van Nee
Belangrijke informatie Nee
Merk Nee
Barcode 8714632070332
U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten
Paracetamol 500 mg 50 Tabletten Leidapharm® Paracetamol 500 mg 50 Tabletten Leidapharm®
Onze prijs € 1,80 *
Paracetamol 500 mg TP 50 tabletten Paracetamol 500 mg TP 50 tabletten
Onze prijs € 1,20 *

Niet op voorraad

Paracetamol & coffeine 20 tabletten Leidapharm® Paracetamol & coffeine 20 tabletten Leidapharm®
Onze prijs € 1,10 *

Niet op voorraad

Beoordelen