
Leidapharm Paracetamol 120mg werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. De paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.
Op voorraad
- Gratis verzending vanaf € 75 (NL) € 95 (BE)
- Op werkdagen voor 15:00 besteld is morgen in huis (NL)
- Levering binnen 1 werkdag
- 14 dagen retourrecht
Omschrijving
Leidapharm Paracetamol 120mg werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. De paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.
Meer Informatie
| Productnummer | 0001125823 |
|---|---|
| Productbeschrijving | Leidapharm Paracetamol 120mg werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. De paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. |
| Gebruik | Dosering Kinderen: 3 maanden tot 1 jaar (5,5 - 10 kg): 120 mg 2 tot 3 keer per dag 1 - 2 jaar (10 - 12,5 kg): 240 mg 2 tot 3 keer per dag 2 - 4 jaar (12,5 - 17 kg): 240 mg 3 keer per dag 4 - 6 jaar (17 - 22 kg): 240 mg 4 keer per dag 6 - 9 jaar (22 - 30 kg): 500 mg 2 tot 3 keer per dag 9 - 12 jaar (30 - 40 kg): 500 mg 3 keer per dag 12 - 15 jaar (40 - 55 kg): 1000 mg 2 tot 3 keer per dag |
| Samenstelling | Samenstelling Werkzame stoffen: iedere zetpil bevat 120 mg paracetamol. Hulpstoffen: colloïdaal siliciumdioxide en vast vet. |
| Belangrijke informatie | Waarschuwingen Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Tussen twee innamen dient minstens 6 uur te liggen. Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten. De aangegeven dosering niet overschrijden. Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema. Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd. Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan 2 dagen ontraden. De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties: Volwassenen die minder dan 50 kg wegen Milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht) Uitdroging Chronische ondervoeding Volg deze instructies op tenzij je arts je een ander advies heeft gegeven. De zetpillen zijn niet geschikt voor situaties waarbij snelle pijnstilling en koortsverlaging gewenst is. Bij Drogist.nl Kun je alles van Leidapharm bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen uit de categorie paracetamol voor 21:30 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig. |
| Taal verpakking | Nederlands |
| Product icons | Online aanbieders medicijnen |
| Geneesmiddel | Ja |
| Geschikt voor gebruik tijdens de zwangerschap | Mogelijk, zie bijsluiter |
| innemen | 1-2 jaar (10-12,5 kg) |
| Code | AV |
| Verkoop geneesmiddelen beschrijving | Algemene verkoop |
| Registratienummer | 21911 = 57797 |
| Registratiecode | RVG |
| Bewaarinstructies | Buiten bereik en zicht van kinderen bewaren. Bewaren in de originele verpakking op een droge en donkere plaats beneden de 25 °C. |
| Verwijder | Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak. |
| Risicowaarschuwing | Lees voor gebruik de bijsluiter |
| EAN | 8712755009482 |
| Merk | Leidapharm |

