
HeltiQ Zalfgaaskompres is een geweven (woven) steriel gaaskompres geïmpregneerd met een zalf dat je kan gebruiken bij schaafwonden en eerste- of tweedegraads brandwonden. De speciale zalf in het gaaskompres houdt de wond zacht en soepel.
Voor snij-, schaaf- en brandwonden (1e en 2e graads)
Verkleeft niet met de wond, stimuleert het herstel
Vermindert kans op littekenvorming
Op voorraad
Bezig met laden...
€ 4,95
- Gratis verzending vanaf € 75 (NL) € 95 (BE)
- Op werkdagen voor 15:00 besteld is morgen in huis (NL)
- Levering binnen 1 werkdag
- 14 dagen retourrecht
Omschrijving
HeltiQ Zalfgaaskompres
HeltiQ Zalfgaaskompres is een geweven (woven) steriel gaaskompres geïmpregneerd met een zalf dat je kan gebruiken bij schaafwonden en eerste- of tweedegraads brandwonden. De speciale zalf in het gaaskompres houdt de wond zacht en soepel. Daarnaast zorgt de zalf ervoor dat de wond niet uitdroogt en dat het zalfgaaskompres niet verkleeft met de wond. Doordat het zalfgaaskompres hypoallergeen is bestaat er weinig tot geen kans op allergische reacties.
Het toepassen van een zalfgaaskompres op een schaafwond of 1e en 2e graads brandwond stimuleert het herstel en vermindert de kans op littekens. Vanwege de geïmpregneerde zalf heeft het zalfgaaskompres geen vochtabsorberende werking. Om ervoor te zorgen dat het wondvocht dat vrij komt toch geabsorbeerd kan worden dien je na plaatsing van het zalfgaaskompres op de wond altijd een niet verklevend wondkompres bovenop het zalfgaaskompres te leggen. Hierna kan je het geheel verbinden met een HeltiQ Elastisch Fixatiewindsel en vastzetten met een HeltiQ Hechtpleister. Of verbind met een HeltiQ Zelfhechtend Fixatiewindsel.
Het HeltiQ Zalfgaaskompres is een steriel product. Door het zalfgaaskompres direct vanuit de verpakking op de wond te leggen, blijft de steriliteit behouden wat zorgt voor een eerste bescherming tegen vuil, vocht en bacteriën.
Dit product is een medisch hulpmiddel, lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing.
Meer Informatie
| Productnummer | 9001554052 |
|---|---|
| Productbeschrijving | HeltiQ Zalfgaaskompres HeltiQ Zalfgaaskompres is een geweven (woven) steriel gaaskompres geïmpregneerd met een zalf dat je kan gebruiken bij schaafwonden en eerste- of tweedegraads brandwonden. De speciale zalf in het gaaskompres houdt de wond zacht en soepel. Daarnaast zorgt de zalf ervoor dat de wond niet uitdroogt en dat het zalfgaaskompres niet verkleeft met de wond. Doordat het zalfgaaskompres hypoallergeen is bestaat er weinig tot geen kans op allergische reacties. Het toepassen van een zalfgaaskompres op een schaafwond of 1e en 2e graads brandwond stimuleert het herstel en vermindert de kans op littekens. Vanwege de geïmpregneerde zalf heeft het zalfgaaskompres geen vochtabsorberende werking. Om ervoor te zorgen dat het wondvocht dat vrij komt toch geabsorbeerd kan worden dien je na plaatsing van het zalfgaaskompres op de wond altijd een niet verklevend wondkompres bovenop het zalfgaaskompres te leggen. Hierna kan je het geheel verbinden met een HeltiQ Elastisch Fixatiewindsel en vastzetten met een HeltiQ Hechtpleister. Of verbind met een HeltiQ Zelfhechtend Fixatiewindsel. Het HeltiQ Zalfgaaskompres is een steriel product. Door het zalfgaaskompres direct vanuit de verpakking op de wond te leggen, blijft de steriliteit behouden wat zorgt voor een eerste bescherming tegen vuil, vocht en bacteriën. Dit product is een medisch hulpmiddel, lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. |
| Gebruik | 1. Open de folie en verwijder het bovenste papiertje. 2. Leg het zalfgaaskompres op de wond en verwijder het andere papiertje. Gebruik een HeltiQ Zalfgaaskompres altijd in combinatie met een HeltiQ Niet Verklevend Wondkompres, een HeltiQ Elastisch Fixatiewindsel of een HeltiQ Zelfhechtend Fixatiewindsel en zet dit vast met de HeltiQ Hechtpleister. |
| Belangrijke informatie | Let op! Raadpleeg altijd eerst een arts bij een open brandwond groter dan 2 cm in verband met infectiegevaar. Raadpleeg onmiddellijk een arts als de wond geïnfecteerd raakt. Elk ernstig incident in verband met dit product moet worden gemeld aan de fabrikant, Koninklijke Utermöhlen en de nationale autoriteiten. |
| Risicowaarschuwing | Lees voor gebruik de bijsluiter |
| Inhoud | 6 stuks van 7,5 x 10 cm |
| EAN | 8717484791639 |
| Merk | Heltiq |
